Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

NOVINKY

Proběhla školní kola soutěže žáků ZUŠ

Ve dnech 30. a 31. ledna 2018 se na naší škole konala školní kola soutěže žáků ZUŠ, kterou každoročně vyhlašuje MŠMT. Letos soutěžíme v těchto oborech: sólový zpěv, hra na dechové nástroje, hra na bicí nástroje, soutěžní přehlídka tanečního oboru. Soutěže se zúčastnilo celkem 36 žáků hudebního oboru, do okresních kol jich postoupilo 14. 

Jsou to tito žáci:

sólový zpěv: Kateřina Kovarčíková (p.uč. Bartlová), Viktorie Sigmundová (p. uč. Bartlová), Kateřina Vinklerová (p. uč. Podracká-Bendová), Kateřina Janoušková (p. uč. Podracká-Bendová), Valerie Vlasáková (p. uč. Bartlová)

hra na dechové nástroje: Eva Dokoupilová (klarinet, p.uč. Otýpková), Klára Koníčková (příčná flétna, p. uč. Špačková), Adéla Šafaříková (příčná flétna, p. uč. Špačková), Markéta Coufalová (klarinet, p. uč. Brada), Pavel Oprchal (trubka, p.uč. Křížek), Hynek Svoboda (trubka, p.uč. Křížek), Jan Hasoň (tenor, p.uč. Křížek), Štěpán Sedlák (tenor, p. uč. Křížek)

hra na bicí nástroje: Johan Bébar (p. uč. Kovanda)

Všem postupujícím přejeme hodně muzikantského štěstí v dalších kolech!

Publikováno 15.2.2018

Přání

Přejeme vám všem krásné svátky vánoční a do nového roku hodně zdraví a osobních i pracovních úspěchů.  Za všechny zaměstnance ZUŠ Židlochovice MgA.Dagmar Bradová.

Publikováno 20.12.2017

Porucha telefonu

Na pracovišti v Rajhradě a Židlochovicích došlo k poruše telefonního připojení. Prosím používejte tel. 702 013 804 nebo 725 002 903. Na opravě se pracuje. Děkujeme za pochopení, omlouváme se za komplikace.  MgA.Dagmar Bradová, ředitelka ZUŠ Židlochovice

Publikováno 22.11.2017

Jedeme do divadla. Jedete také?

Art zuš z.s. a ZUŠ Židlochovice pořádají pro žáky společnou návštěvu operního představení Čert a Káča. Představení se koná v pátek 22.prosince 2017, v 11 hodin v Mahenově divadle v Brně. Doprava do Brna a zpět bude vlastními autobusy. Protože je o představení velký zájem, potřebujeme obsadit zamluvené vstupenky co nejdříve. Zvažte plány vaše a vašich dětí na dopoledne před vánočními svátky. Účastník bude platit částku 70 Kč. O ostatní náklady se podělí Art zuš a ZUŠ Židlochovice.

 

Formulář pro přihlášení dostali rodiče žáků do emailové pošty.

Publikováno 13.10.2017

Pozvánka na koncert

19.října v 16 hodin se koná v sále ZUŠ v Robertově vile vyjímečný koncert. Skladby pro čtyřruční klavír zahrají Renata  a Milan Bialasovi. Přijďte se zaposlouchat do skladeb A. Dvořáka, C. Debussyho, P.Blatného a dalších skladatelů ve vynikající interpretaci profesorů brněnské konzervatoře. 

Publikováno 10.10.2017