Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

NOVINKY

A jde se na to

Od pondělí 11. září vyučujeme podle stanovených rozvrhů. Přejeme všem žákům i jejich rodičům příjemné a obohacující studium v naší ZUŠ. 

Publikováno 8.9.2017

Den otevřených dveří

V pátek 1.9.2017  v době od 14 do 17 hod se můžete přijít podívat do budovy ZUŠ v Robertově vile v Židlochovicích. V sále hudební školy můžete shlédnout výstavu prací žáků výtvarného oboru - absolventů školního roku 2016/2017. 

Publikováno 23.8.2017

Talentové zkoušky

Talentové zkoušky a možnost přihlášení k nim dnes končí. Celkem se k talentovým zkouškám přihlásilo 134 zájemců. Nejvíce do oboru hudebního 82, do oboru výtvarného 32 a do oboru tanečního 20. Další informace najdete zde na našich stránkách 26.června. 

 

Publikováno 12.6.2017

Úspěchy našich žáků v soutěžích

Okresní kola soutěže žáků ZUŠ jsou již za námi a nutno říci, že se dětem opravdu dařilo. Ve hře na klavír získala 1. místo Markéta Coufalová (III. kategorie), 2. místo Viktorie Sigmundová (I. kategorie) a David Ventruba (IV. kategorie) - všichni ze třídy p. uč. Vladana Ronnera. Čestné uznání obdržela Eliška Kahounová (IV. kat.) ze třídy p. uč. Bc. Michaely Macháčkové a David Macek (IV. kat.) ze třídy p. uč. Kateryny Hubal. Markéta Coufalová již soutěžila i v krajském kole a přivezla si krásné 3. místo

Houslisté si také vedli skvěle, Oldřich Coufal (0. kat.) i Michaela Oprchalová (II. kat.) získali 1. místo. Oba jsou žáky p. uč. BcA. Kateřiny Harnošové a postupují do krajského kola. 

Početná výprava kytaristů se z Kuřimi nevrátila s prázdnou - 1. místoMaxim Kharbaka (0. c kat.) a kytarové trio ve složení Barbora Bukovinová, Lucie Štěpánková, Adam Zapletal (III. kat.). 2. místo si přivezli Kateřina Böhmová (0. c kat.), Jiří Zach (I. kat.), Miroslav Šiler (II. kat.), Barbora Bukovinová (VI. kat.) a Adam Zapletal (VI. kat.). Žáci jsou ze třídy p. uč. Lucie Chaloupkové (Zach) a Mgr. art. Jany Zapletalové. Do krajského kola pojedou soutěžit Maxim Kharbaka a členové kytarového tria.

Gratulujeme úspěšným žákům i jejich pedagogům a přejeme hodně muzikantského štěstí v krajských kolech!

 

Publikováno 10.3.2017

Talentové zkoušky pro 2017/2018

Elektronické přihlašování k talentových zkouškám zájemců o výuku ve školním roce 2017/2018 je v plném proudu. Nejbližší termín je v pátek 26. května pro hudební obor. Ještě máte možnost přihlásit se. Klikněte na ikonu v pravé horní části - Jak podat přihlášku. 

Publikováno 11.2.2017