Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

NOVINKY

Přání

Všechny předvánoční akce máme za sebou.  Žákům i učitelům moc děkuji. Je na čase si odpočinout a užívat hudby ,tance a malování jen podle chuti. 

Přeji vám všem krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví do nového roku 2015.

Za všechny pracovníky ZUŠ Židlochovice  MgA.Dagmar Bradová

Publikováno 22.12.2014

Dva měsíce v džungli

Výuka výtvarného oboru v Rajhradě se v září a říjnu přesunula do džungle. Není to ale daleko. Žáci ,pod vedením paní učitelky Hany Faltýnkové, malují stěny podchodu na vlakovém nádraží v Rajhradě. Práce se blíží ke konci. Možná se vám stalo, že vám vlak ujel. Je to pochopitelné, protože vedle krásných, barevných maleb nejde projít bez povšimnutí. Udělejte si proto čas a prohlédněte si výzdobu, kterou namalovali naši žáci. 

Publikováno 25.10.2014

Vystoupení na podzim

Na začátku podzimu se představili svým koncertem učitelé ZUŠ Židlochovice. Koncert se konal v sále židlochovického zámku 9. října 2014. Velice nás potěšil zájem obecenstva. Děkujeme za podporu. Doufám, že se všem koncert líbíl. 

Nyní jsou již na řadě žáci. První vystoupení žáků hudebního oboru se konají na jednotlivých pracovištích od začátku měsíce listopadu. Přijďte se podívat jak jim to jde. V Židlochovicích v sále si kromě vystoupení žáků můžete všimnout nového osvětlení a celého nového stropu. Za významnou pomoc děkujeme městu Židlochovice.  

Krásné podzimní dny přeje všem MgA. Dagmar Bradová

Publikováno 25.10.2014

Výstava Rajhrad - Knihovna

Srdečně zveme na výstavu prací žáků výtvarného oboru!

Výstava bude probíhat v Městské knihovně v Rajhradě od 1. 7. 2014 do 29. 8. 2014, výtvarné práce budou 28. 7. 2014 obměněny. 

 

Publikováno 30.6.2014

BLAHOPŘEJEME!

Blahopřejeme k úspěchu našim žákům a jejich učitelům v okresním kole soutěže základních uměleckých škol.  Ve školním roce 2013/2014 jsou soutěžními obory: hra na klavír, hra na kytaru a hra na housle.

Okresní kolo soutěže v oboru hry na klavír se konalo ve Střelicích 5. a 6. března . 2. místo získala Patricie Čajková ze třídy Mgr. Petry Běhalové, 3. místo získala Tatiana Lvovská ze třídy Bc. Michaely Macháčkové

Okresní kolo soutěže v oboru hra na housle se konalo v Modřicích 7.března. 1. místo s postupem do krajského kola získala Veronika Višňovská ze třídy Bc. Ondřeje Plhala,  3. místo získala  Adéla Klímová ze třídy Blanky Bartlové.

Okresní kolo soutěže v oboru hra na kytaru se konalo v Kuřimi 14.března. 1. místo s postupem do krajského kola získal Jan Zich, 1. místo s postupem do krajského kola získal také Adam Zapletal a 1. místo s postupem do krajského kola získalo také kytarové kvarteto ve složení: Lucie Štěpánková, Lucie Ustohalová, Adam Zapletal, Jan Zich. 2.místo získal Patrik Přerovský a 2. místo získala také Lucie Ustohalová. Všichni kytaristé jsou ze třídy Mgr.art  Jany Zapletalové.

 

Krajské kolo hry na housle se koná 27. března v Brně a krajské kolo soutěže hry na kytaru se  koná 7. a 8. dubna v Blansku.

Publikováno 15.3.2014